Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 18 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com
  • Server 2itofferte.xyz

Your Honor (2020) me Titra Shqip: 2x1

Part Eleven

Duke u marrë pas një aksidenti të tmerrshëm, një Michael Desiato i pikëlluar është përtej shpresës. Pasi u largua nga skena, Eugjeni ndihmohet nga dashamirës të pamundur, duke përfshirë kryebashkiakun e ri Charlie Figaro, Big Mo dhe policinë. Jimmy Baxter kërkon të zgjerojë perandorinë e tij kriminale, ndërsa Gina Baxter kanalizon zemërimin e saj mbi djalin e saj të vdekur. Ardhja në qytetin e Ndihmës Prokurores së SHBA-së Olivia Delmont do të përmbys jetën e Michael në mënyra që ai nuk mund të fillojë të imagjinojë.

Your Honor: 2×1 me Titra Shqip
Your Honor: 2×1 me Titra Shqip
Your Honor: 2×1 me Titra Shqip
Your Honor: 2×1 me Titra Shqip
Your Honor: 2×1 me Titra Shqip
Your Honor: 2×1 me Titra Shqip
Your Honor: 2×1 me Titra Shqip
Your Honor: 2×1 me Titra Shqip
Your Honor: 2×1 me Titra Shqip
Jan. 15, 2023
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit