Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 328 Shikime Raporto Problem

  • Server 1itofferte.xyz
  • Server 2dood.so

Your Honor 2020 me Titra Shqip: 1x10

Part Ten (FUND)

Adam e merr veten nga informacioni i ri në lidhje me vdekjen e nënës së tij. Eugene përpiqet të bëjë drejtësi për familjen e tij. Gjyqi i Carlo-s përfundon, por sekretet e Michael dhe Adam-it po shpalosen në mënyrë të rrezikshme.

Your Honor: 1×10 me Titra Shqip
Your Honor: 1×10 me Titra Shqip
Your Honor: 1×10 me Titra Shqip
Your Honor: 1×10 me Titra Shqip
Your Honor: 1×10 me Titra Shqip
Your Honor: 1×10 me Titra Shqip
Your Honor: 1×10 me Titra Shqip
Your Honor: 1×10 me Titra Shqip
Feb. 14, 2021
Shpërndarë0