Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 124 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

You (2018) me Titra Shqip: 3x4

Hands Across Madre Linda

Një hakmarrje impulsive nga Love i fut atë dhe Joe në një lidhje. Megjithëse Xho kërkon një rrugëdalje ndryshe nga zakonisht, dëshmon se është një urdhër i gjatë.

You: 3×4 me Titra Shqip
Oct. 15, 2021
Shpërndarë0