Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 57 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

You (2018) me Titra Shqip: 3x3

Missing White Woman Syndrome

Dashuria rritet e frikësuar ndërsa kontrolli i medias intensifikohet në vendin fqinj. Një sëmundje akute në familje rrënon kujtimet e vjetra – dhe më keq – për Joe.

You: 3×3 me Titra Shqip
Oct. 15, 2021
Shpërndarë0