Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 74 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

You (2018) me Titra Shqip: 3x2

So I Married an Axe Murderer

Joe dhe Love provojnë terapinë në çift, por problemet e tyre mund të kenë nevojë për më shumë sesa këshillim – dhe fërkimi i tyre nuk është e vetmja gjë që ata duhet të zhdukin.

You: 3×2 me Titra Shqip
Oct. 15, 2021
Shpërndarë0