Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 78 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

You (2018) me Titra Shqip: 1x8

You Got Me Babe

Jetët e Joe dhe Beck kanë marrë kthesa shumë të ndryshme. Në letër, secili po bën mirë. Një takim i rastësishëm nxjerr çdo mundësi në sipërfaqe dhe duhet të vendosë se në cilën drejtim duan të shkojë historia e tyre.

You: 1×8 me Titra Shqip
Oct. 28, 2018
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit