Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 350 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

You (2018) me Titra Shqip: 1x3

Maybe

Takimet e vazhdueshme të rastit të Beck dhe një konfrontim me policinë e nxjerrin Xhoin jashtë rojës. E gjithë kjo e bind atë se ka një pyetje themelore për t’u trajtuar.

You: 1×3 me Titra Shqip
Sep. 23, 2018
Shpërndarë0