Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 197 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh

Yellowstone (2018) me Titra Shqip: 1x8

The Unravelling: Pt. 1

Hetimi i një Sherifi e acaron Rip. Xhemi merr një vendim të guximshëm për të ardhmen e tij dhe përballet me pasojat. Me mbylljen e mureve, John zbulon se cila familje dhe aleatë do të qëndrojnë me të dhe do të luftojnë.

Yellowstone: 1×8 me Titra Shqip
Yellowstone: 1×8 me Titra Shqip
Yellowstone: 1×8 me Titra Shqip
Yellowstone: 1×8 me Titra Shqip
Aug. 15, 2018
Shpërndarë0