Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 206 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws

Yellowstone (2018) me Titra Shqip: 1x7

A Monster Is Among Us

Rip ndeshet me një situatë të rrezikshme dhe të tmerrshme. Një plan vihet në lëvizje i krijuar për të shtrydhur John Dutton dhe për të kërcënuar mënyrën e tij të jetës. Monika fillon një rikuperim të vështirë.

Yellowstone: 1×7 me Titra Shqip
Yellowstone: 1×7 me Titra Shqip
Yellowstone: 1×7 me Titra Shqip
Yellowstone: 1×7 me Titra Shqip
Yellowstone: 1×7 me Titra Shqip
Yellowstone: 1×7 me Titra Shqip
Aug. 08, 2018
Shpërndarë0