Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 201 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws

Yellowstone (2018) me Titra Shqip: 1x6

The Remembering

Xhoni i zbulon Monikës një sekret familjar, Xhejmi e rrit karrierën e tij politike, Beth e shtyn Xhonin shumë larg, Kayce dhe Rip janë kokat dhe një partneritet i ri kërcënon Yellowstone.

Yellowstone: 1×6 me Titra Shqip
Yellowstone: 1×6 me Titra Shqip
Yellowstone: 1×6 me Titra Shqip
Yellowstone: 1×6 me Titra Shqip
Yellowstone: 1×6 me Titra Shqip
Yellowstone: 1×6 me Titra Shqip
Aug. 01, 2018
Shpërndarë0