Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 219 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws

Yellowstone (2018) me Titra Shqip: 1x3

No Good Horses

Familja Dutton përballet me një përvjetor të dhimbshëm familjar. Kayce shpëton një vajzë të re nga rreziku. Xhemi dhe Beth planifikojnë karrierën e tyre politike përkatëse. Uji i shiut përbën një kërcënim për trashëgiminë e Dutton.

Yellowstone: 1×3 me Titra Shqip
Yellowstone: 1×3 me Titra Shqip
Yellowstone: 1×3 me Titra Shqip
Yellowstone: 1×3 me Titra Shqip
Yellowstone: 1×3 me Titra Shqip
Jul. 11, 2018
Shpërndarë0