Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 728 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws

Yellowstone (2018) me Titra Shqip: 1x1

Daybreak

John Dutton përpiqet të mbrojë fermën e tij të pronarëve të tokës nga një rezervat indian dhe parku i parë kombëtar i Amerikës.

Yellowstone: 1×1 me Titra Shqip
Yellowstone: 1×1 me Titra Shqip
Yellowstone: 1×1 me Titra Shqip
Jun. 20, 2018
Shpërndarë2