Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 41 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh

Yellowjackets (2021) me Titra Shqip: 1x5

Blood Hive

Në shkretëtirë, vajzat hipin në valën e kuqe dhe planifikojnë një festë përgjumjeje të arteve të errëta. Natalie dhe Misty zbutin një hamshor. Në natën e Halloween-it, Shauna feston si të ishte viti 1996.

Yellowjackets: 1×5 me Titra Shqip
Yellowjackets: 1×5 me Titra Shqip
Yellowjackets: 1×5 me Titra Shqip
Yellowjackets: 1×5 me Titra Shqip
Yellowjackets: 1×5 me Titra Shqip
Yellowjackets: 1×5 me Titra Shqip
Dec. 12, 2021
Shpërndarë0