Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 33 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com

Willow (2022) me Titra Shqip: 1x7

Beyond the Shattered Sea

Heronjtë tanë udhëtojnë mbi hapësirën e pafund të Detit të Shpërthyer, të detyruar të udhëtojnë deri në skajin e botës… dhe më gjerë.

Willow: 1×7 me Titra Shqip
Jan. 04, 2023
Shpërndarë0