Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 99 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3ninjastream.to

Who Killed Sara? (2021) me Titra Shqip: 1x7

Fear and Guilt

Álex dhe vëllezërit Lazcano shkojnë në vilën e familjes. Perandoria e kazinosë së César fillon të shembet kur ngjarjet e maskaradës bëhen publike.

Who Killed Sara?: 1×7 me Titra Shqip
Mar. 24, 2021
Shpërndarë1