Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 52 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

What If…? (2021) me Titra Shqip: 1x9

What If… The Watcher Broke His Oath?

Rojtari thyen betimin e tij dhe rekruton heronj nga e gjithë universi për të luftuar kundër Ultron.

What If…?: 1×9 me Titra Shqip
Oct. 06, 2021
Shpërndarë0