Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 6 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com

Welcome to Eden (2022) me Titra Shqip: 1x4

The Other Shore

Charly dhe Zoa shprehin shqetësimin e tyre të thellë për zhdukjen e Aldos dhe Bel merr ndihmën e Eloy për të hetuar se çfarë ka ndodhur në të vërtetë.

Welcome to Eden: 1×4 me Titra Shqip
May. 06, 2022
Shpërndarë0