Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 9 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com

Welcome to Eden (2022) me Titra Shqip: 1x3

Farewell Party

Zoa dhe Ibón bëjnë secila lidhje të ngushta në ishull, ndërsa Afrika përpiqet të mësojë më shumë për mikpritësit e saj. Aldo planifikon arratisjen e tij.

Welcome to Eden: 1×3 me Titra Shqip
May. 06, 2022
Shpërndarë0