Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 999 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sblongvu.com

Wednesday (2022) me Titra Shqip: 1x7

If You Don’t Woe Me by Now

Kooky Uncle Fester bën një vizitë dhe ndan teorinë e tij rreth përbindëshit. Mërkura pajtohet me paqartësi për një takim me Tyler në kriptin e Crackstone.

Wednesday: 1×7 me Titra Shqip
Nov. 23, 2022
Shpërndarë0