Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1071 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sblongvu.com

Wednesday (2022) me Titra Shqip: 1x5

You Reap What You Woe

Gjatë fundjavës së prindërve, e mërkura gërmon në të kaluarën e familjes së saj – dhe aksidentalisht arreston babain e saj. Enid ndjen presionin për t’u “dalë ujkun”.

Wednesday: 1×5 me Titra Shqip
Nov. 23, 2022
Shpërndarë0