Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 47 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sblongvu.com

Warrior Nun (2020) me Titra Shqip: 2x8

Jeremiah 29:13 (Fundi Sezonit 2)

Ava viziton sferën tjetër dhe kthehet me një plan të ri për t’i dhënë fund sharadës jo të shenjtë të Adrielit – por kjo do të kërkojë forcë mbinjerëzore dhe sakrifica të dhimbshme.

Warrior Nun: 2×8 me Titra Shqip
Nov. 10, 2022
Shpërndarë0