Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 68 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sblongvu.com

Warrior Nun (2020) me Titra Shqip: 2x6

Isaiah 40:31

Urdhri dhe aleatët e tyre përgatiten për një përballje kundër Adrielit në katedralen e tij të re, por mësojnë se kundërshtarët e tyre kanë bërë plane të tyre.

Warrior Nun: 2×6 me Titra Shqip
Nov. 10, 2022
Shpërndarë0