Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 55 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sblongvu.com

Warrior Nun (2020) me Titra Shqip: 2x5

Mark 10:45

Duke kërkuar vendndodhjen e Lilith, motrat dhe Miguel vizitojnë Jillian. Një zbulim shqetësues e mërzit Camilën. Shpërthen konflikti për Adrielin në konklavë.

Warrior Nun: 2×5 me Titra Shqip
Nov. 10, 2022
Shpërndarë0