Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 52 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sblongvu.com

Warrior Nun (2020) me Titra Shqip: 2x4

Corinthians 10:20-21

Ndërsa një murtajë e çuditshme përfshin qytetin, Ava zbulon zbulime të reja rreth Miguelit – dhe metodave të Adrielit. Lilith eksploron mundësi të reja.

Warrior Nun: 2×4 me Titra Shqip
Nov. 10, 2022
Shpërndarë0