Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 62 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sblongvu.com

Warrior Nun (2020) me Titra Shqip: 2x3

Luke 8:17

Pasi Urdhri dërgon një telefonatë urgjente, Beatrice dhe Ava lidhen me miqtë e vjetër në Madrid dhe ndalen në një muze. Jillian heton një anomali.

Warrior Nun: 2×3 me Titra Shqip
Warrior Nun: 2×3 me Titra Shqip
Nov. 10, 2022
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit