Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 150 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sblongvu.com

Warrior Nun (2020) me Titra Shqip: 2x1

Galatians 6:4-5

Ava dhe Beatrice hidhen në veprim kur takojnë një aleat të etur për të rrëzuar një profet të vetëshpallur dhe ndjekësit e tij. Tragjedia godet në manastir.

Warrior Nun: 2×1 me Titra Shqip
Warrior Nun: 2×1 me Titra Shqip
Nov. 10, 2022
Shpërndarë0