Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 68 Shikime Raporto Problem

  • Server 1itofferte.xyz

Warrior Nun (2020) me Titra Shqip: 1x8

Proverbs 14:1

Sekretet zbulohen dhe një Motër Luftëtar kthehet në mënyrë misterioze në vath ndërsa Ava dhe aleatët e saj përpiqen të mbajnë një objekt të shenjtë nga duart e gabuara.

Warrior Nun: 1×8 me Titra Shqip
Jul. 02, 2020
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit