Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 48 Shikime Raporto Problem

  • Server 1itofferte.xyz

Warrior Nun (2020) me Titra Shqip: 1x5

Matthew 7:13

Ndërsa Meri shkon në shesh me motrën Lilith, Ava fillon të hapet me JC dhe Jillian Salvius qëllon një e shtënë paralajmëruese në Kishë.

Warrior Nun: 1×5 me Titra Shqip
Jul. 02, 2020
Shpërndarë0