Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 101 Shikime Raporto Problem

  • Server 1itofferte.xyz

Warrior Nun (2020) me Titra Shqip: 1x10

Revelation 2:10 (Fundi Sezonit 1)

“Mos kini frikë nga ajo që do të vuani. Unë ju them se djalli do t’ju futë në burg për t’ju vënë në provë dhe ju do të përndjekni për dhjetë ditë. Ji besnik, deri në vdekje, dhe unë do të të jap jetën si kurorë e fitimtarit tënd.”

E tronditur nga përmbajtja e varrit, Ava nuk di më se çfarë – apo kujt – të besojë ndërsa përpiqet të parashikojë historinë e vërtetë të aureolës.

Warrior Nun: 1×10 me Titra Shqip
Jul. 02, 2020
Shpërndarë0