Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws

Waco (2018) me Titra Shqip: 1x3

Operation Showtime

Rrethimi i ATF është në lëvizje. Automjetet e sulmit sulmojnë kompleksin Mount Carmel dhe shkëmbehen të shtëna me armë, gjë që fillon një bllokim 51-ditor.

Waco: 1×3 me Titra Shqip
Feb. 07, 2018
Shpërndarë0