Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 26 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws

Waco (2018) me Titra Shqip: 1x2

The Strangers Across the Street

Agjenti Jacob Vazquez ka për detyrë të ruajë selinë e Davidianëve, me të cilët bie në kontakt të drejtpërdrejtë pothuajse menjëherë. Ndërsa Jacob përpiqet të nxjerrë prova të pranisë reale të një numri të madh armësh zjarri, ATF planifikon një sulm në stilin madhështor. Më në fund, për të mbrojtur Michelle dhe vajzën e saj, David Thibodeau merr një vendim të rëndësishëm.

Waco: 1×2 me Titra Shqip
Waco: 1×2 me Titra Shqip
Waco: 1×2 me Titra Shqip
Waco: 1×2 me Titra Shqip
Jan. 31, 2018
Shpërndarë0