Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 143 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Vincenzo 2021: 1x3

Episode 3

Vincenzo paralajmëron një Yu-chan të pasionuar për rreziqet e një ilaçi të ri dhe kompanisë së tij farmaceutike edhe më të dëmshme. Choi Myung-hee tregon kthetrat e saj.

Vincenzo: 1×3 me Titra Shqip
Vincenzo: 1×3 me Titra Shqip
Feb. 27, 2021
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit