Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 8 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com

Vikings: Valhalla (2022) me Titra Shqip: 2x7

Pecheneg

Harald bën një lëvizje të rrezikshme dhe bie në duart e peçenegëve. Olaf niset të gjejë Jomsborgun dhe ndeshet me një burim të pamundur ndihme.

Vikings: Valhalla: 2×7 me Titra Shqip
Jan. 12, 2023
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit