Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 15 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com

Vikings: Valhalla (2022) me Titra Shqip: 2x4

The Thaw

Udhëtarët bëjnë një llogaritje të gabuar vdekjeprurëse gjatë rrugës për në Kostandinopojë. Olaf niset pas Haraldit dhe paranoja e Emës e shtyn atë në skaj.

Vikings: Valhalla: 2×4 me Titra Shqip
Jan. 12, 2023
Shpërndarë0