Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 81 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com

Vikings: Valhalla (2022) me Titra Shqip: 2x1

The Web of Fate

Olaf zbret në një pozicion të tmerrshëm pasi Forkbeard pushton Kattegat. Duke u fshehur, Freydis dhe Harald duhet të vendosin nëse do të luftojnë për fronin apo do të ikin.

Vikings: Valhalla: 2×1 me Titra Shqip
Jan. 12, 2023
Shpërndarë0