Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 276 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com
  • Server 2fcom

Vikings: Valhalla (2022) me Titra Shqip: 1x8

The End of the Beginning (Fundi Sezonit 1)

Olaf dhe Kåre mbledhin forcat e tyre për të pushtuar Kattegat. Intriga e pallatit mbi kontrollin e fronit të Anglisë rezulton në një kthesë të papritur të ngjarjeve.

Vikings: Valhalla: 1×8 me Titra Shqip
Feb. 25, 2022
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit