Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 295 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com
  • Server 2fcom

Vikings: Valhalla (2022) me Titra Shqip: 1x6

The Last Daughter of Uppsala

Freydis kthehet në Kattegat dhe i bashkohet një urdhri të shenjtë. Canute forcon fuqinë e tij në Angli. Kare riviziton vendin e shenjtë të një traume të fëmijërisë.

Vikings: Valhalla: 1×6 me Titra Shqip
Feb. 25, 2022
Shpërndarë0