Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 264 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com
  • Server 2fcom

Vikings: Valhalla (2022) me Titra Shqip: 1x5

Miracle

Skemat, tradhtitë dhe politika sundojnë ditën kur një monark i ri merr fronin e Anglisë. Leif përshëndetet si hero, por fshehtas vë në dyshim besimin e tij.

Vikings: Valhalla: 1×5 me Titra Shqip
Feb. 25, 2022
Shpërndarë0