Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 224 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com
  • Server 4fcom

Vikings: Valhalla (2022) me Titra Shqip: 1x4

The Bridge

Leif propozon një sulm të guximshëm në Londër, një sulm që Ema dhe Godwin kanë frikë se mbreti i tyre i guximshëm dhe kokëfortë, Edmundi, do të jetë shumë i pamatur për ta mposhtur.

Vikings: Valhalla: 1×4 me Titra Shqip
Feb. 25, 2022
Shpërndarë0