Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 301 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com
  • Server 2fcom

Vikings: Valhalla (2022) me Titra Shqip: 1x3

The Marshes

Në një pelegrinazh, Freydis dhe grupi i saj sulmohen në mënyrë të egër. Harald dhe Leif kërkojnë një rrugë përmes kënetave afër Londrës ndërsa Edmundi kurorëzohet mbret.

Vikings: Valhalla: 1×3 me Titra Shqip
Feb. 25, 2022
Shpërndarë1