Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 346 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com
  • Server 2fcom

Vikings: Valhalla (2022) me Titra Shqip: 1x2

Viking

Për të shpëtuar jetën e Freydis, Leif pranon të bashkohet me rrethimin e Londrës nga Canute dhe Harald. Mbretëresha Ema dërgon njerkun Edmund për të siguruar ndihmën e një aleati.

Vikings: Valhalla: 1×2 me Titra Shqip
Feb. 25, 2022
Shpërndarë0