Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 14 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

V (2009) me Titra Shqip: 1x9

Heretic's Fork

Erica, At Jack dhe Hobbes e kuptojnë se V i dinë emrat dhe adresat e anëtarëve të Kolonës së Pestë dhe duhet të marrin masa drastike për t’i mbrojtur ata, ndërsa Ryan më në fund i zbulon Valit se ai është një Vizitor. Dhe Chad, me kamerën që rrotullohet për “Prime Focus”, fillon procesin në bordin e Mothership’s Medical Bay për të hequr aneurizmin e tij.

V: 1×9 me Titra Shqip
V: 1×9 me Titra Shqip
Apr. 27, 2010
Shpërndarë0