Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

V (2009) me Titra Shqip: 1x8

We Can't Win

Çadi dhe Anna janë në Gjenevë për Samitin e Energjisë së OKB-së ku Anna do t’i prezantojë botës një dhuratë teknologjie. Ndërkohë, Erica mëson se V Task Force po heton Kolonën e Pestë dhe Valerie shkon në arrati, duke e ditur se diçka është ndryshe për fëmijën e saj dhe nuk është e sigurt se mund t’i besojë Ryan.

V: 1×8 me Titra Shqip
V: 1×8 me Titra Shqip
Apr. 20, 2010
Shpërndarë0