Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 14 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

V (2009) me Titra Shqip: 1x7

John May

Erica, Ryan dhe Jack shkojnë në një mision pikëllues për të gjetur legjendarin John May në mënyrë që të shpëtojnë Georgie. Anna e sjell Çadin në bordin e Mothership për një histori në programin e saj Live Aboard dhe Tyler përballet me nënën e tij për të kaluarën e tij misterioze.

Apr. 13, 2010
Shpërndarë0