Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 16 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

V (2009) me Titra Shqip: 1x6

Pound of Flesh

Anna prezanton programin e saj pilot për të ftuar grupe të zgjedhura njerëzish që të qëndrojnë në secilën nga 29 anijet hapësinore, Ryan duhet të merret me faktin se shtatzënia e Valerie është përshpejtuar jashtëzakonisht. Tyler mëson një sekret për nënën e tij dhe një nga ekipi bën një sakrificë për të shpëtuar Ryan.

V: 1×6 me Titra Shqip
V: 1×6 me Titra Shqip
Apr. 06, 2010
Shpërndarë0