Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 13 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

V (2009) me Titra Shqip: 1x5

Welcome to the War

Erica e gjen jetën në rrezik kur sulmohet në shtëpi; një anëtar i ri i rrezikshëm rekrutohet për Rezistencën ndërsa Vizitorët mbështesin mbrojtjen e tyre. Anna pyet veten pse Chad nuk e ka ndjekur aneurizmin e tij të diagnostikuar dhe shqetësimi i Ryan rritet për shtatzëninë “anormale” të Valit.

V: 1×5 me Titra Shqip
V: 1×5 me Titra Shqip
Mar. 30, 2010
Shpërndarë0