Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

V (2009) me Titra Shqip: 1x3

A Bright New Day

Çadi raporton nga Qendra e Ambasadorit të Paqes se 100 viza diplomatike po i lëshohen valës së parë të Vizitorëve Amerikanë, me Anën që merr të parën, por jo të gjithë janë dakord me vendimin. Erica është ngarkuar të mbrojë V-të dhe po ndjek një kërcënim me vdekje ndërsa është çiftuar me një oficer V. Ndërkohë, Ryan fillon të kontaktojë me miqtë e tij të vjetër për të ndërtuar forca opozitare dhe për të ndihmuar në luftimin e V-ve.

V: 1×3 me Titra Shqip
V: 1×3 me Titra Shqip
Nov. 17, 2009
Shpërndarë0