Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 19 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

V (2009) me Titra Shqip: 1x2

There Is No Normal Anymore

Chad Decker organizon një debat rreth V-ve. Dyshimet lindin nga hetuesi i FBI-së, Erica, i cili beson se V-të kanë qëllime të ndryshme nga ato që pretendojnë. Erica dhe At Jack e gjejnë veten duke u gjurmuar nga një kërkues.

V: 1×2 me Titra Shqip
V: 1×2 me Titra Shqip
Nov. 10, 2009
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit