Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 18 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

V (2009) me Titra Shqip: 1x12

Red Sky (Fundi Sezonit 1)

Një ushtar i V është ende në gjueti për Valin kur i prishet uji dhe së shpejti do të lindë fëmija i saj. Ndërkohë Erica, e lodhur nga të qenit në mbrojtje, vendos të shkojë në ofensivë dhe merr veten dhe Tylerin të ftuar në Mothership për një darkë për t’u njohur me të gjithë. Por ajo ka më shumë se ushqim në mendjen e saj; ajo është vërtet atje për të gjetur ushtarët e Anës dhe për t’i shkatërruar ata. Ndërkohë, pasi babai Jack i kërkon Çadit të ndihmojë për të marrë një mesazh për Joshua, ai zbulon se Anna e ka përdorur atë.

V: 1×12 me Titra Shqip
V: 1×12 me Titra Shqip
May. 18, 2010
Shpërndarë0