Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

V (2009) me Titra Shqip: 1x11

Fruition

Pas një sulmi të dhunshëm ndaj dikujt shumë të afërt me Anna-n, ajo jep një mesazh se V-të nuk ndihen të sigurt dhe do të largohen, ndërsa ajo gjithashtu i jep një listë të anëtarëve të mundshëm të kolonës së pestë në Çad, duke shpresuar se ai do të hetojë për t’i ndihmuar në gjetjen e tyre. . Ndërkohë, Erica dhe ekipi përpiqen të gjurmojnë një shkencëtar që mund të ketë krijuar një armë nga e cila Vizitorët kanë frikë.

V: 1×11 me Titra Shqip
V: 1×11 me Titra Shqip
May. 11, 2010
Shpërndarë0